Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На кордоні з Угорщиною – черги: через коронавірус посилили контроль
11 Серпня, 15:59

На кордоні з Угорщиною – черги: через коронавірус посилили контроль

У пунктах пропуску «Чоп» та «Лужанка» на кордоні з Угорщиною збільшуються черги. Така ситуація виникає, бо угорська сторона запровадила додаткові заходи контролю, аби уникнути поширення коронавірусної інфекції. На кордоні ретельно перевіряють документи подорожніх. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби у Фейсбуці.

«Окрім паспортних документів, прикордонною поліцією Угорщини ретельно перевіряються документи, які підтверджують мету подорожі або транзитний характер поїздки. Відповідно, збільшується час на проходження контрольних процедур», – зазначають у відомстві.

У ДПСУ наголошують, що на українсько-угорському кордоні суміжною стороною визначені для транзитного проїзду виключно пункти пропуску «Чоп (Тиса)» та «Лужанка».

Наразі перед пунктом пропуску «Лужанка» на оформлення очікують близько 150 мікроавтобусів. Ще майже 100 транспортних засобів перебувають перед пунктом пропуску «Чоп (Тиса)». Минулої доби через ці пункти пропуску кордон з Угорщиною загалом перетнули по 400 легкових транспортних засобів.

«Співробітники Чопського та Мукачівського прикордонних загонів продовжують оперативно забезпечувати належні процедури прикордонного контролю з українського боку кордону. Також постійно підтримують взаємодію та обмін інформацією з представниками прикордонної поліції Угорщини», – додають у відомстві.

Окрім того, задля дотримання належного режиму у пунктах пропуску виставили додаткові прикордонні наряди. За додержанням правил дорожнього руху та громадського порядку поза пунктами пропуску слідкують співробітники Національної поліції.

Фото: Варта1

Схожі новини