Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На кордоні з Україною поляки запроваджують санітарний контроль
09 Березня, 20:00

На кордоні з Україною поляки запроваджують санітарний контроль

 

З 10 березня Польща запровадить санітарний контроль на кордоні не лише з Німеччиною і Чехією, а й з усіма іншими сусідніми державами, зокрема з Україною. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський, голова Прикордонної служби Польщі Томаш Прага сьогодні на пресконференції, повідомляє Українська правда.

«Від завтра усілякі медичні і санітарні процедури буде запроваджено на 100% наших зовнішніх кордонів, тобто з Україною, Білоруссю та Росією», – зазначив Маріуш Камінський.

Він зауважив, що наразі санітарний контроль запровадили у чотирьох пунктах пропуску на кордоні з Німеччиною і в одному – на межі з Чехією. Ці пункти обрані тому, що саме через них рейсові автобуси перетинають польський кордон.

«Санітарно-епідеміологічний контроль здійснюватиметься цілодобово в “усіх автобусах, мініавтобусах, усіх транспортних засобах, які перевозять значну кількість людей», – додав міністр.

У межах контролю усім пасажирам та водію вимірюватиметься температура, потім перевірятиметься карта подорожуючого, яку кожний має заповнити польською або англійською мовами. У разі підозри на зараження коронавірусом транспортний засіб, в якому подорожувала особа, буде відокремлено від інших автомобілів.

На цей час у Польщі підтверджено 16 випадків зараження коронавірусом, одна особа перебуває у тяжкому стані.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини