Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На корпоративі біля Трускавця отруїлося шестеро людей
14 Січня, 20:46

На корпоративі біля Трускавця отруїлося шестеро людей

У понеділок, 13 січня, у Кам’янка-Бузьку ЦРЛ звернулося шестеро осіб та ще одна особа до Львівської обласної клінічної лікарні. Усі вони 11 січня були на корпоративі у відпочинковому комплексі “Золота гора”, що у селі Болехівці Дрогобицького району. У них діагностували гострі кишкові інфекції. Про це “Захід.нет” повідомила заступниця начальника управління Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Олена Улашина.

За її словами, усі хворі скаржилися на розлади шлунково-кишкового тракту та підвищену температуру тіла. Від госпіталізації вони відмовилися, лікуються амбулаторно. Усього на корпоративі було 17 осіб, тож не виключено, що хворих може побільшати.

Чим отруїлися люди наразі невідомо. Працівники Держпродспоживслужби і Львівського обласного лабораторного центру тільки розпочали розслідування.

Керівниця відпочинкового комплексу “Золота гора” Тетяна Федисів каже, що заклад співпрацює із медиками, аби встановити причину отруєння і з’ясувати, чи справді воно сталося через вечерю у “Золотій горі”.

“На цій вечері було багато людей. Ми почали зв’язуватися з іншими людьми. Виявилося, що з ними все добре. За свій ресторан ми впевнені, тож одразу пішли на співпрацю, щоб встановити причину інциденту. Чи мали ці гості свою їжу, нам невідомо. Тільки завтра будемо огляди камери спостереження і з’ясовувати деталі. Зараз нам відомо, що ці люди не з Трускавця. До того як прийти до нас, вони десь снідали на обідали”, – говорить Тетяна Федисів.

Нагадаємо, нещодавно п’ятеро дітей з Харкова отруїлися у Львові. У них діагностували гостру кишкову інфекцію.

Фото: Царівка.

Схожі новини