Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Київщині медики не змогли дістатись до поранених дітей: двоє загинули
05 Березня, 11:32

На Київщині медики не змогли дістатись до поранених дітей: двоє загинули

Ввечері 4 березня над лікарнею Охматдиту в Києві збили російську ракету, лікарі продовжують евакуювати дітей. Окрім того, двоє важкопоранених дітей на Київщині померли через неможливість отримати допомогу. Про це сьогодні, 5 березня, повідомили гендиректор Охматдиту Володимир Жовнір та черговий лікар Охматдиту Андрій Висоцький в спільному ефірі телеканалів.

“Ввечері над Охматдитом була збита ракета. Був такий потужний вибух, що вибило двері в центральному корпусі, пошкодило вікна на дев’ятому поверсі. Слава Богу, діти не постраждали. Ми їх тримали в бомбосховищі. Зараз ми проводимо зараз евакуацію… Дуже багато дітей з онкопатологією ми вивезли. Плануємо ще вивезти дітей, які знаходяться на діалізі”, – розповів Жовнір.

Як зазначив гендиректор лікарні, також багато дітей мають евакуювати з відділу, де проводять операції на серці. Наразі формується колона, яка буде їхати на західну Україну.

Також черговий лікар Охматдиту розповів, що через блокаду ворога лікарі не можуть надати допомогу пораненим дітям в населених пунктах біля Києва.

“В Європі, в європейському місті ми за добу отримали три запити на евакуацію важкопоранених дітей з вогнепальними пораненнями. Двоє з них цю ніч не пережили. Саме через те, що вони не мали фізично можливості дістатися до спеціалізованої допомоги. А одну з них батько буде вивозити самостійно, бо туди неможливо дістатися. Як це охарактеризувати, по європейських мірках… я навіть не знаю”, – повідомив Висоцький.

Окрім того, вчора у Львові поховали таджицького малюка, який народився сорок днів тому у Харкові. Із початком російських бомбардувань його батьки разом з іншими своїми дітьми декілька днів безперервно були у підвалі. У дитини розпочалася пневмонія, внаслідок якої Амір помер, коли уся родина евакуйовувалася з Харкова. Обряд поховання провів імам Львова шейх Мурат Сулейманов.

274722084_323512323154487_3588483828536016733_n
Схожі новини