На Київщині вже знайшли 1202 людей, яких вбили рашисти | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Київщині вже знайшли 1202 людей, яких вбили рашисти
02 Травня, 14:50

На Київщині вже знайшли 1202 людей, яких вбили рашисти

З початку повномасштабного російського вторгнення у Київській області вже знайшли 1 202 тіла українських цивільних, які загинули від рук окупантів. Ще близько 300 людей зникли безвісти.

Про це в етері українських телеканалів повідомив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов, цитує «Укрінформ».

За його словами, правоохоронці виявляють жахливі знахідки фактично кожен день. Тіла загиблих вже оглянули слідчі і передали до судово-медичних установ для встановлення остаточної причини смерті.

Втім, тіла 280 людей залишаються неупізнаними. Відтак кримінальна поліція працює над їхньою ідентифікацією: зокрема відбирає ДНК, а також співпрацює з родичами загиблих.

«Тому ще раз закликаю громадян: якщо ви знаєте про зникнення людей і якщо ви втратили з ними зв’язок – будь ласка, повідомте всю інформацію на спецлінію “102” — це дуже важливо для оперативних підрозділів для встановлення місця перебування цих людей», — наголосив очільник поліції.

Він зазначив, що кількість зниклих безвісти щодня змінюється.

«Шукаємо і серед загиблих, але сподіваємося знайти цих людей живими. Ми знаємо, що дуже багато хто втратив зв’язок через те, що втратили мобільні телефони, бо окупанти відбирали ці телефони, або навіть тому, що вони були примусово евакуйовані на територію Білорусі або у рф», — каже Нєбитов.

Відео