Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На лікування 11-річної сироти за добу зібрали втричі більше необхідної суми
09 Липня, 15:10

На лікування 11-річної сироти за добу зібрали втричі більше необхідної суми

Станом на 12.00 9 липня на лікування 11-річної Елі Р. з дитячого будинку небайдужі люди зібрали майже 180 тис. грн. Зазначимо, у дівчинки виявили пухлину хребта. На металеву конструкцію, яка фіксуватиме хребет Елі, та аналізи потрібно 60 тис. грн. Усі зібрані для дівчинки гроші залишаться за нею до повного завершення лікування, передає Zaxid.net.

Нагадаємо, вчора LMN повідомляла про те, що хвороба в Елі виникла несподівано. Дівчинка бавилася, спіткнулася і впала. З того часу вона постійно скаржилася на біль у хребті. Консервативне лікування не допомагало. Врешті у дитини діагностували пухлину із стисненням спинного мозку.

Про збір коштів на лікування оголосив Благодійний фонд “Крила надії”. Необхідну суму зібрали менше ніж за добу. Гроші перерахували майже 700 небайдужих людей. Суми були різні – від 15 грн до 1000 грн.

Наразі невідомо, яка у дівчинки пухлина: доброякісна чи злоякісна. Про це дізнаються після проведення операції і відповідних досліджень. Якщо дитина потребуватиме подальшого лікування, всі зібрані кошти будуть використовуватися лише для неї. Коли дівчинка одужає, а на рахунку залишаться гроші, то вони перейдуть на лікування дитини з такою ж проблемою. На рік таке захворювання діагностують приблизно у чотирьох дітей з Львівщини.

Дитячий нейрохірург Тарас Микитин повідомив, що Елю планують прооперувати на початку наступного тижня.

Фото: raybori.gov.ua.

  • 0
  • 477
Схожі новини