Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На лікування постраждалої у ДТП самбірчанки зібрали 250 тисяч гривень
04 Грудня, 11:30
logo-black

На лікування постраждалої у ДТП самбірчанки зібрали 250 тисяч гривень

20-річній Христині Кобель на лікування потрібно було 250 тисяч гривень. Дівчина на початку листопада переходила дорогу на пішохідному переході. На великій швидкості на неї наїхали «Жигулі». 

З множинними переломами та травмами Христина опинилась у лікарні. Водіїв, що скоїв ДТП, обіцяв допомогти фінансово, однак сума для нього і для родини виявилась непідйомною. Подруга Христини Наталя Пацула оголосила збір коштів на лікування, допомогла й ГО “Добрі справи Самбір”.  

“Христину вже виписали додому, вона себе почуває досить добре, погано те, що не може вставати на ногу і має проблеми з плечем. Їй зробили всі операції, пройшли успішно”, – розповідає LMN подруга Христини Наталя Пацула. 

Громадська організація “Добрі справи Самбір”  зібрала понад 113 тисяч гривень, організатори КВК передали 5000 гривень, понад 17 тисяч виручили з благодійної ярмарки, небайдужа самбірчанка передала 18 тисяч гривень, а понад 72 тисячі надійшло на картку матері. Загалом вдалося зібрати понад 250 тисяч гривень. 

“Коли приїжджала її відвідати, то вона сміялась і казала, що готова встати і поїхати і вже сьогодні вечері зі мною поїхати на концерт. Тішить, що все добре. Зараз головне реабілітація”, – каже Наталя. 

Схожі новини