На Львівщині чоловік у військовій формі обматюкав священника та погрожував йому повісткою | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині чоловік у військовій формі обматюкав священника та погрожував йому повісткою
13 Грудня, 09:36

На Львівщині чоловік у військовій формі обматюкав священника та погрожував йому повісткою

Вчора у соцмережах опублікували відео, на якому чоловік у військовій формі грубо спілкується зі священником, погрожує йому і каже, що якщо священник не з’явиться до ТЦК, то його туди відвезуть силою.

Очевидно, священник і військовий знайомі між собою. Сам військовий згадує, що поховав недавно сина, теж військовослужбовця. З відео зрозуміло, що чоловік у формі злий на священника через те, що той, коли відспівував його сина, назвав того «рабом Божим», а не вказав військове звання.

Ймовірно ситуація трапилась 12 грудня у селі Дуліби Стрийського району на Львівщині.

Інцидент прокоментував голова Львівської ОВА Максим Козицький. Він зазначив, що ситуація потребує розʼяснення, адже в на відео ми можемо бачити лише фрагмент розмови. Окрім того, Максим Козицький закликав керівництво Львівського обласного ТЦК та СП зʼясувати, чи дійсно чоловіки у формах на цьому відео є працівниками ТЦК, і дати оцінку їхнім діям.

“У соцмережах поширюють відео, на якому чоловік у військовій формі грубо спілкується зі священником. Записали його ймовірно сьогодні у Стрийському районі. На відео чоловік у військовій формі каже, якщо священник не зʼявиться у ТЦК, то його відвезуть туди силою.
Судячи зі всього, люди на відео знайомі і в чоловіка у військовій формі є особиста образа на отця.Ситуація потребує повного зʼясування, адже в інтернеті є лише фрагмент відеозапису і вирвана з контексту розмова”, – прокоментував Максим Козицький.

У ТЦК зазначили, що під час здійснення планового оповіщення для уточнення військо-облікових даних в процес роботи працівників ТЦК втрутився цивільний чоловік у військовій формі, який почав погрожувати священнику.

 

 

“Під час здійснення планового оповіщення для уточнення військо-облікових даних військовозобовʼязаних в процес роботи військослужбовців ТЦК та СП втрутилась цивільна особа у військовій формі, що має особисту неприязнь до священнослужителя. Водночас дії військослужбовців ТЦК та СП були правомірними, повістка була виписана заздалегідь”, – йдеться у повідомленні ТЦК.

У ТЦК додали, що священник є військовозобовʼязаним і тому викликався у ТЦК та СП для уточнення військооблікових даних.

Відео