На Львівщині для Захисників організували кінну прогулянку Львівським Опіллям | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині для Захисників організували кінну прогулянку Львівським Опіллям
03 Липня, 17:08

На Львівщині для Захисників організували кінну прогулянку Львівським Опіллям

Для військовослужбовців та членів їх сімей організували кінну прогулянку. Як розповіли у Львівській ОВА, Захисники помандрували на ранчо Скарбова Гора, що розташоване в селі Лопушна в межах Львівського Опілля.

«Сьогодні вперше організовуємо кінну мандрівку в межах проєкту для військовослужбовців. Прогулянка – це свого роду елемент реабілітації, а також емоційне розвантаження, оскільки контакт із кіньми позитивно впливає на хлопців і це видно на їхніх обличчях» – розповідає керівник управління туризму та курортів Львівської ОВА Тарас Лозинський.

Участь у прогулянці взяли 20 осіб. Це військовослужбовці із протезами та порушенням опорно – рухового апарату, які проходять реабілітацію у реабілітаційному центрі Next Step Ukraine.

Учасники мали змогу познайомитись із тваринами, пройшли інструктаж та зробили перші кроки з інструктором верхи. Далі вирушили в лісову прогулянку на конях, а по завершенню частувались смачним обідом.

Мандрівку організували в партнерстві із ранчо Скарбова гора. Зазначимо, що такі мандрівки для Захисників є безкоштовними і фінансуються в межах обласної цільової програми розвитку туризму.

Додамо, «Терапія мандрами» – це проєкт управління туризму та курортів Львівської ОВА, який передбачає організацію дозвілля та емоційне розвантаження для Захисників, Захисниць та членів їх сімей.

Відео