Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині до очного навчання повернулись більше 100 шкіл
18 Травня, 14:04

На Львівщині до очного навчання повернулись більше 100 шкіл

На Львівщині з початку цього тижня очне навчання відновили у 123 школах. Це близько 10% від усіх загальноосвітніх навчальних закладів, які є в області. Про це повідомляє Твоє місто.

За словами начальниці відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи департаменту освіти і науки Львівської ОВА Ірини Сислюк, напередодні департамент скерував листи до навчальних закладів Львівської області з рекомендацією відновити очне навчання там, де це можливо, і за забезпечення безпекових умов, насамперед, укриття.

«Після наших рекомендацій не всі навчальні заклади мали змогу відновити очне навчання, адже в частині з них немає облаштованих укриттів, куди б діти на випадок небезпеки могли заховатися, а також у багатьох школах досі тимчасово поселені внутрішньо переміщені особи», – каже вона.

Окрім того, головна спеціалістка департаменту освіти і науки Львівської ОВА Леся Босак уточнила, що найбільше шкіл, які відновили навчання, є у Самбірському районі – 48. Також очно навчаються у 25 школах Червоноградського району, 16 – у Стрийському, 9 – у Дрогобицькому, 5 – у Золочівському. Також 13 шкіл відновили очне навчання у Львівському районі.

Зазначимо, у школах, які відновили очне навчання, внутрішньо переміщені особи не живуть. Крім того, 72 навчальні заклади на Львівщині мають змішану форму навчання.

В обласному департаменті освіти і науки мають намір повністю відновити очне навчання учнів із 1 вересня.

«Однозначно, що очне навчання дає більш якісну підготовку дітей. Проте перед новим навчальним роком ще будемо враховувати безпекові умови та інші об’єктивні причини», – кажуть освітянки.

Нагадаємо, що навчальний рік 2021/2022 у школярів Львівщини завершиться по-різному. В одних учнів це буде звично наприкінці травня, в інших – у середині червня. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, школам в умовах війни рекомендують самостійно визначити дату завершення.

Схожі новини