Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині дозволили продавати алкоголь на годину довше
11 Травня, 12:45

На Львівщині дозволили продавати алкоголь на годину довше

Відсьогодні, 11 травня, по всій території Львівської області послаблено обмеження щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв. Відповідне рішення ухвалили у Львівській ОВА, повідомила пресслужба адміністрації.

«Відтак, з 11 травня на період дії правового режиму воєнного стану суб’єктам господарювання всіх форм власності заборонили торгівлю алкогольними та слабоалкогольними напоями (у тому числі пивом) на території Львівської області з 22:00 до 10:00», – йдеться в повідомленні.

До цього заборона на продаж алкоголю діяла з 21.00 до 10.00. У департаменті економічної політики Львівської ОВА це рішення пояснили тим, що збільшення часу продажу алкоголю на 1 год сприятиме відновленню економіки області.

«Таке рішення ухвалили з метою задоволення потреб функціонування держави в умовах воєнного стану. Воно сприятиме збільшенню надходження від сплати податків до місцевих бюджетів, зокрема акцизного податку з реалізації алкогольних виробів, який становить 5% від продажу цих виробів», – пояснили посадовці.

Додамо, згідн розпорядження міського голови Львова від 19.04 2023 року, продаж алкоголю, слабоалкогольних напоїв та вина на території громади дозволено з 12.00 до 21.00.

Схожі новини