Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині двійнята народились у різних населених пунктах
07 Лютого, 11:29

На Львівщині двійнята народились у різних населених пунктах

На Львівщині у жінки, вагітної двійнею, прийняли незвичайні пологи. Зокрема дівчинку породілля народила вдома, а хлопчика —  на наступний день у пологовому. Про це повідомили у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

«Час близився до опівночі, мали з водієм Ростиславом Оленичем того дня важку зміну – виклик за викликом», – розповідає фельдшер Леся Нікула.

За її словами, в телефонному дзвінку породілля повідомила, що не встигне доїхати до лікарні, тому народжуватиме вдома. Пологи були стрімкими, породіллі допомогла мама. Удвох з медиком вони прийняли новонароджену дівчинку.

«Я дитинку взяла, провела первинний туалет, обрізала й обробила пуповину, кажу, маємо гарну здорову дівчинку, дивіться, яка красуня. А мама (чи то вже бабуся) каже: а ще має бути хлопчик. Як хлопчик? — запитую. — Так, каже, на УЗД нам сказали, що дівчинка, вона меншенька, а хлопчик має бути трішки більшим. Святі небеса! Дзвоню відповідальному лікарю, пояснюю ситуацію, прошу підмогу», — пригадує Леся Миколаївна.

На підмогу викликали ще одну медичну бригаду і двома каретами швидкої допомоги поїхали до Львівського перинатального центру, де вночі народився хлопчик.

«Так вийшло, що дівчинка народилася одного дня в населеному пункті Пустомитівщини, а її братик – уже наступної доби у Львові», – каже медик.

 

Схожі новини