На Львівщині колишню голову сільської ради підозрюють у земельних махінаціях на майже мільйон гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині колишню голову сільської ради підозрюють у земельних махінаціях на майже мільйон гривень
28 Вересня, 15:05

На Львівщині колишню голову сільської ради підозрюють у земельних махінаціях на майже мільйон гривень

Правоохоронці повідомили про підозру колишній голові однієї із сільських рад Яворівського району. Зокрема, експосадовиця скористалась службовим становищем та незаконно передала у приватну власність дві земельні ділянки.

Про це розповіли у прокуратурі Львівської області.

Слідчі встановили, що у 2020 році підозрювана була на посаді голови сільської ради. Тоді вона незаконно передала у приватну власність місцевим мешканцям дві земельні ділянки.

«Мова йде про землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Їх загальна вартість становить понад 900 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

Для цього експосадовиця підписала та скріпила печаткою завідомо неправдиві офіційні документи – рішення про надання земель у власність громадян.

Проте, земельні ділянки не були сформовані в межах села і, відповідно, їм не було присвоєно кадастрові номери. Відтак, розпоряджатися такими об’єктами уповноважена виключно Львівська міська рада.

Тепер колишній голові сільської ради загрожує позбавлення волі до шести років та штраф.

Наразі триває досудове розслідування. Невдовзі суд обере зловмисниці запобіжний захід.

Відео