На Львівщині легалізували росіян: викрили посадовців з сотнями тисяч доларів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині легалізували росіян: викрили посадовців з сотнями тисяч доларів
04 Липня, 15:24

На Львівщині легалізували росіян: викрили посадовців з сотнями тисяч доларів

Правоохороці викрили заступника начальника одного з регіональних управлінь міграційної служби України та його спільнику в одержанні неправомірної вигоди. Про це LMN повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

За даними слідства, підозрювані організували схему легалізації перебування на території України іноземних громадян з країн підвищеного терористичного ризику та країни-агресора.

«Посадовець міграційної служби, залучивши товариша, підшукував мігрантів і пропонував їм за 10-15 тис доларів США оформити дозвіл на постійне проживання в Україні. Остаточна сума «винагороди» залежала від країни походження, типу документів і термінів їх оформлення. Іноземцям видавалися посвідки на тимчасове проживання, постійне проживання в Україні або посвідчення біженців», – розповіли у прокуратурі.

Після отримання від заявника неправомірної вигоди в розмірі 10 тис доларів США . Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. 

В ході проведення 35 обшуків за місцем роботи посадовця та адресами проживання підозрюваних виявлено та вилучено документи для легалізації понад 160 іноземців, у тому числі громадян РФ, яких підозрювані легалізували на території Київської та Львівської областей, а також більше 320 тис доларів США і 400 тис грн.

Досудове розслідування триває. Встановлюється причетність інших осіб.

Викриття злочинної діяльності здійснювалося прокуратурою спільно зі СБУ.

Відео