На Львівщині лелеки врятували радянський пам’ятник від руйнування | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині лелеки врятували радянський пам’ятник від руйнування
18 Травня, 11:03

На Львівщині лелеки врятували радянський пам’ятник від руйнування

В с.Мишлятичі Шегинівської громади на Львівщині активістам не вдалося завалити останній в громаді радянський монумент, бо на ньому – гніздо лелек. Про це розповіди в пресслужбі Львівської обласної ради.

«Їхали демонтувати останні два памʼятники у Шегинівській громаді. Вдалося один. У селі Золотковичі громада позбулася пʼятого радянського монумента за два дні. А от у Мишлятичах демонтаж перенесли. Бо на монументі – гніздо лелек. Птахи цьогоріч уже, на щастя, тут не гніздяться, але в гості навідуються», – розповів представник робочої групи зі знесення радянських пам’ятників, депутат Львівської обласної ради Захар Миляник.

За його словами, місцеві жителі кілька тижнів будуть спостерігати за гніздом і якщо бузьки у ньому таки живуть – будуть залучати орнітологів, щоб перенести гніздо.

Додамо, наразі на Львівщині залишається щонайменше 200 памʼятників-символів радянського режиму. Процесом декомунізації в області займається робоча група з питань декомунізації, до якої входять депутати обласної ради, громадські діячі, історики, військові та ветерани, управлінці ОВА.

Відео