Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині лише 37% освітніх установ забезпечені умовами для офлайн-навчання
22 Липня, 18:53

На Львівщині лише 37% освітніх установ забезпечені умовами для офлайн-навчання

Станом на 20 липня 2022 року у Львівській області готовність об’єктів і будівель закладів освіти області до нового навчального року становить 26%. Про це повідомили в департаменті освіти та науки Львівської обласної військової адміністрації під час онлайн-наради Уряду з очільниками областей.

Зокрема, мова йшла про проведення очного навчання, облаштування укриттів, шляхи довезення учнів і тимчасове розміщення вимушених переселенців у закладах освіти.

«Розпочати навчання в офлайн-режимі зможуть лише ті школи, де це можливо в умовах війни. Якщо така можливість є, у закладах освіти або поблизу має бути укриття. Також у школах не можуть проживати ВПО. Пошук місць для тривалого проживання вимушених переселенців зараз серед ключових пріоритетів», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

За його словами, на Львівщині відсоток готовності об’єктів і будівель закладів освіти до нового навчального року становить 26%. За останніми даними, 37% учасників освітнього процесу забезпечені умовами для навчання в офлайн-форматі.

84% шкіл Львова мають власні укриття, а 16% користуватимуться розташованими поблизу. Наразі у Львові приводять до ладу шкільні укриття. Місто скерувало майже 50 млн грн на підготовку шкільних сховищ. Усі ремонтні роботи виконують за бюджетні кошти, а будь-які збори грошей у школах є забороненими.

Попередньо планується, що очне навчання на постійній основі відбуватиметься в учнів 1-5 класів. Учні середньої та старшої школи здобуватимуть знання за змішаною формою.

Слід зауважити, що за даними Міносвіти, на Черкащині 78% закладів освіти готові до початку безпечного навчального року в форматі офлайн. Заклади мають захисні споруди та укриття, що рекомендовані до використання в освітньому процесі. Також до безпечної роботи в режимі офлайн готові 75% шкіл міста Київ.

Схожі новини