Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині очікують збільшення кількості переселенців: облаштовують додаткові місця
06 Вересня, 14:58

На Львівщині очікують збільшення кількості переселенців: облаштовують додаткові місця

У Львові та області готуються до можливого збільшення кількості вимушено переміщених осіб. Для цього планують облаштувати додаткових 50 тисяч місць. Взимку за попередніми підрахунками на Львівщину може прибути близько 100 тисяч осіб. Про це повідомили у Львівській ОВА.

«Жити у школах люди не можуть, тому ремонтуємо гуртожитки закладів профтехосвіти, які дотепер не використовували, облаштовуємо додаткові місця у геріатричних пансіонатах, психоневрологічних диспансерах та інших закладах, придатних для тривалого проживання. Ці місця можуть і не знадобитися, все залежить від подій на фронті, але Львівщина має бути готовою. Зважаючи на ситуацію, сподіваємось, що Польща і надалі сприятиме нам із гуманітарною допомогою», – зазначили тут.

Зокрема, про подальшу допомогу польської сторони у гуманітарному вантажі йшлося під час онлайн-зустрічі з очільницею Підкарпатського воєводства Евою Леніарт.

Житло, у якому тимчасово проживатимуть переселенці, після деокупації територій та відбудови житла, передадуть військовим, медикам та поліцейським.

Схожі новини