На Львівщині офіційно з’явився новий прокурор | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині офіційно з’явився новий прокурор
15 Вересня, 13:59

На Львівщині офіційно з’явився новий прокурор

Вчора, 14 вересня, відбулося офіційне представлення нового керівника Львівської обласної прокуратури Антона Войтенка, повідомляє Львівський портал.

Представив нового прокурора перший заступник Генерального прокурора Роман Говда. Він привітав колектив із успішним проходженням атестації та початком функціонування обласної прокуратури, зазначивши, що успіх реформи залежить від кожного прокурора.

 

 «На цей час впроваджується стратегія розвитку в цілому, розробляється ефективна модель діяльності органів прокуратури. Сподіваюсь, що колектив львівської прокуратури підтримає на цьому шляху нового керівника, який за час служби зарекомендував себе як фаховий, професійний організатор, який вміє працювати на результат», – додав Роман Говда. 

Антон Войтенко подякував за довіру та запевнив, що докладе всіх зусиль, щоб якісно виконувати службові обов’язки та поставлені завдання. 

Кeрівником прокуратури Львівщини Антона Войтенка призначено наказом Офісу Генерального прокурора з 11 вересня 2020 року строком на 5 років. 

Войтенко народився 22 жовтня 1984 року в м. Умань Черкаської області. Здобув юридичну освіту у Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2007 року. До призначення очільником Львівської обласної прокуратури, працював прокурором Рівненської області, а також обіймав різні посади у військовій прокуратурі Центрального регіону України.

Фото: Львівська обласна прокуратура

Відео