Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині оголосили І рівень небезпечності через погодні умови
28 Січня, 18:29

На Львівщині оголосили І рівень небезпечності через погодні умови

Протягом неділі-понеділка (30-31 січня) синоптики прогнозують сильні пориви вітру та значні опади. Через значне погіршення погодних умов на Львівщині оголосили перший (жовтий) рівень небезпечності. Таке попередження для мешканців Львова і області оприлюднив департамент з питань цивільного захисту населення ЛОДА.

Удень 30 січня вітер буде найсильнішим – 25-27 м/с. Решту часу очікуються пориви південно-західного вітру із переходом у північно-західний до 17-22 м/с. Це пов’язано із проходженням атмосферних фронтів від циклону з центром над Балтійським морем.

Також варто очікувати значних опадів – снігу, мокрого снігу, дощу, подекуди – налипання мокрого снігу. На дорогах радять бути обережними, адже буде ожеледиця.

Через такі погодні умови можуть бути порушення в роботі служб електропостачання, зв’язку, а також  рух автотранспорту.  Під час перебування на вулиці, в департаменті радять оминати рекламні конструкції, проводи, дерева та інші об’єкти, що можуть впасти від вітру. Так само варто пильнувати, де припаркувати автомобіль.

Окрім вітру, синоптики попереджають про значну сніголавинну небезпеку в горах – третій (помаранчевий) рівень.

Схожі новини