Позиції аутсайдерів займають Міженецька, Воле-Баранецька, Луківська, Бабинська, Вільшаницька, Щирецька ОТГ. Наприклад, у Міжинецькій ОТГ найменші видатки розвитку та капітальні видатки, водночас найбільша частка видатків на утримання апарату чиновників громади. Воле-Баранецькій ОТГ, яка посідала найнижчу позицію у рейтингу за підсумками п’яти місяців 2020 року, вдалося піднятися на одну сходинку догори.
Загалом, видатки на утримання апарату чиновників ОТГ з розрахунку на кожного жителя відповідної громади доволі різняться. Наприклад, у Розвадівській ОТГ цей показник є найнижчим – 467,2 грн, а в Солонківській і Волицькій найвищим – 1923 і 2021 грн відповідно.
Найменша частка видатків на утримання апарату до загального фінансового ресурсу громади також у Дублянській ОТГ – 16,8% (середній показник по усіх ОТГ 25,6 %). Водночас у цій громаді один з найвищих показників капітальних видатків і видатків розвитку.
У п’ятьох громадах Львівщини бракує коштів на оплату праці працівників бюджетної сфери. Станом на 1 жовтня найбільше незабезпечені коштами на зарплату бюджетники у Нижанковицькій – 97,8%, Рудківській – 35,7%, Вільшаницькій – 25,3 %, Радехівській – 20,1% та Лопатинській ОТГ – 8,3%.
Фото: ілюстративне, ЛОДА