Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині почало діяти нове зонування: що змінилось
19 Жовтня, 09:06

На Львівщині почало діяти нове зонування: що змінилось

Сьогодні, 19 жовтня, на Львівщині починає діяти нове епідемічне зонування. Відповідно до нього міста Львів та Дрогобич, Пустомитівський, Сокальський та Яворівський райони Львівської області віднесли до помаранчевого рівня епіднебезпеки.

У «жовтій» зоні цього разу опинились міста Борислав, Моршин, Самбір, Стрий, Трускавець та Червоноград, Бродівський, Буський, Городоцький, Дрогобицький, Жовківський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Мостиський, Перемишлянський, Радехівський, Самбірський та Стрийський райони Львівської області.

Якщо регіон увійшов у помаранчеву зону, це означає, що забороняється:

  • діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів;
  • діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час;
  • планові госпіталізації в лікарнях;
  • робота спортзалів, фітнес-центрів та закладів культури;
  • прийом нових змін в дитячі табори;
  • обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей.

У жовтій зоні потрібно перебувати у громадських будівлях у масках, кінотеатри можуть працювати із заповненістю на половину, а транспорт має перевозити пасажирів лише на сидячих місцях. У жовтій зоні забороняється відвідувати установи соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

Нагадаємо, що від сьогодні і до 30 жовтня школи Львівщини йдуть на канікули, а вишам рекомендовано перейти на дистанційне навчання до 15 листопада.

Схожі новини