На Львівщині похоронили молодого хлопця, який втопився в озері у Польщі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині похоронили молодого хлопця, який втопився в озері у Польщі
25 Червня, 17:05
logo-black

На Львівщині похоронили молодого хлопця, який втопився в озері у Польщі

Вчора, 24 червня, у селі Рудно, що біля Львова, провели в останню путь 23-річного місцевого мешканця Юрія Наконечного. Хлопець загинув у Польщі, втонув під час купання в Папрочаньському озері в місті Тихи. Трагедія трапилась 20 червня.

«Мешканець Львівщини зник під водою, відпливши кількадесят метрів від берега. Свідки негайно повідомили про це рятувальників. Ті разом з іншими відпочивальниками знайшли українця й витягли його на берег. Щоправда, спроби реанімувати хлопця результату не дали – він пробув під водою близько 15 хвилин. Запустити серце вдалося лише на якийсь час, поки на місце прибув медичний гелікоптер. Однак згодом воно зупинилося знову, й лікарі вже нічого не змогли вдіяти. Молодий українець помер», – повідомляє Yavp.pl з посиланням на noweinfo.pl.

Щоб привезти тіло хлопця в Україну, в соцмережі “Фейсбук” було оголошено збір коштів. Адже загиблий походить з багатодітної родини. На транспортування його тіла слід було зібрати 1200 євро.

LMN зв’язалася із мамою хлопця. Жінка каже, вчора сина похоронили.

«Вдячні кожному, хто відгукнувся на нашу біду. Всім, хто допоміг з документами, матеріальній підтримці та у транспортуванні сина. Вчора ми Юрія похоронили…», – каже Мирослава Наконечна.

ФОТО: із соцмереж

Відео