На Львівщині працюватиме перший в Україні мобільний ЦНАП: у яких громадах | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині працюватиме перший в Україні мобільний ЦНАП: у яких громадах
22 Червня, 18:47

На Львівщині працюватиме перший в Україні мобільний ЦНАП: у яких громадах

Сьогодні, 22 червня, під будівлею Львівської обласної військової адміністрації протестували машину, яка слугуватиме центром надання адміністративних послуг для мешканців кількох громад області. Мобільний ЦНАП допомагатиме громадам надавати якісні адміністративні та соціальні послуги мешканцям та внутрішньо переміщеним особам. Про це повідомили у Львівській ОВА.

Для його ефективного функціонування об’єдналися чотири громади Львівської області: Новояворівська, Яворівська, Судововишнянська територіальні громади та Івано-Франківська сільська рада. Відтак, понад 141 тисяча осіб, що проживають на території громад та понад 11 тисяч зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб, зможуть отримати якісні послуги для покращення свого добробуту та сталого розвитку територій.

 

«Машина обладнана також спеціальною автоматизованою системою, яка допомагатиме маломобільним групам населення з легкістю потрапляти всередину. Завдяки міжмуніципальному співробітництву мешканці чотирьох громад Львівщини зможуть легко та просто отримати якісні послуги не виїжджаючи за межі громад. Ми вкотре доказуємо, що саме послуги мають іти до людей, а не люди за послугами», – сказав заступник начальник Львівської ОВА Олександр Кулепін.

Додамо, мобільний ЦНАП надали в рамках кластерної ініціативи «Покращення доступу вразливих груп населення у віддалених поселеннях до якісних адміністративних послуг», у межах проєкту «Посилення стійкості громад – фаза II», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні / UNDP Ukraine у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Рівненській областях за фінансової підтримки уряду Великої Британії через Посольство Великої Британії в Україні.

Відео