Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині презентували книжку Героя України Тараса Матвіїва
24 Вересня, 19:07

На Львівщині презентували книжку Героя України Тараса Матвіїва

На Львівщині у Кохавинському монастирі презентували книжку «Мої думки» загиблого на фронті журналіста, Героя України Тараса Матвіїва. Про це повідомляє Zaxid.Espreso

«Мої думки» видана посмертно, це лірична збірка віршів воїна. Мама Тараса знайшла поезію у кімнаті сина після його смерті. 

«Ми знали, що він має чудові здібності, насамперед як журналіст і оратор. Він писав чудові публіцистичні статті. Крім того, вів блог у Львівській мануфактурі новин. Завжди його статті там мали резонанс. Але, що він пише такі тонкі ліричні речі ми не знали. Коли я почала листок за листком розглядати ці твори, у мене були змішані почуття: болю, радості і здивування», — розповідає мама Тараса Валентина Матвіїв. 

258428_knugka_1_new_960x380_0

Батьки не відразу вирішили видавати записи Тараса. Але згодом серед паперів знайшли листок із мріями. Де першою була — перемога у війні, український Крим і Донбас, а іншою — презентація збірки. 

«Там все: про кохання, про сенс життя, стосунки з Богом, про пошуки мети та любов до України. Там навіть є такі глобальні теми, яким має бути українець та патріот. Це неможливо збагнути наскільки ця людина мала широчезне коло інтересів, думок, поглядів. Я думаю, що кожен, хто відкриє цю книжку для себе знайде саме те, що він шукає і відповіді на свої питання. Тому, що Тарас був дуже різноплановим та багатогранним», — додає Валентина. 

Тарас Матвіїв загинув 10 липня 2020 року під час мінометного обстрілу, рятуючи з палаючого бліндажа своїх товаришів. Він також був співзасновником руху «СтопЛісоцид». З деякими думками Тараса можна ознайомитись у його блозі на LMN.

Фото Христини Парубій

Схожі новини