На Львівщині прикордонники поза межами пунктів пропуску затримали шістьох утікачів призовного віку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині прикордонники поза межами пунктів пропуску затримали шістьох утікачів призовного віку
01 Травня, 13:11

На Львівщині прикордонники поза межами пунктів пропуску затримали шістьох утікачів призовного віку

Впродовж вихідних, 29-30 квітня, на Львівщині прикордонники зупинили три спроби незаконного перетину держрубежу поза пунктами пропуску. Як повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України, затриманими виявились чоловіки, які не мали законних підстав для перетину державного кордону.

Зокрема, учора ввечері, 30 квітня, прикордонний наряд відділу «Смільниця» отримав інформацію від місцевого жителя про появу в населеному пункті прикордоння невідомих осіб.

«З метою перевірки від підрозділу призначено додаткові наряди. В ході пошукових заходів прикордонники виявили та затримали трьох мешканців Івано-Франківської та Запорізької областей віком 20 та 34 роки», – йдеться у повідомленні.

Ще одного порушника затримали  прикордонники цього ж відділу на відстані близько 1500 метрів до кордону. Ним виявився 28-річний мешканець Луцька.

Інформацію щодо можливого порушення державного рубежу отримав дільничний інспектор відділу «Краківець» від жителя прикордоння.

«В ході проведення пошукових заходів групою реагування затримано двох жителів столиці віком 21 та 18 років, які мали намір незаконно перетнути держрубіж поза пунктами пропуску», – додали прикордонники.

Усіх затриманих доставили до прикордонних підрозділів для перевірки та притягнення до відповідальності. Подальшу долю затриманих буде вирішувати суд.

Відео