Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині родичі загиблих військових можуть отримати кошти на встановлення пам’ятників на могилах Героїв
03 Жовтня, 12:02

На Львівщині родичі загиблих військових можуть отримати кошти на встановлення пам’ятників на могилах Героїв

На Львівщині виплачують фінансову допомогу на або за встановлення пам’ятного знаку на могилах загиблих військовослужбовців. Як повідомили у Львівській ОВА, цьогоріч розмір грошової підтримки становить 50 тисяч гривень.

Їх може отримати один з членів сім’ї: дружина (чоловік), діти, батьки та утриманці захисника чи захисниці України, ветерана війни, бійця-добровольця АТО, постраждалого учасника Революції Гідності, які на день смерті такої особи і на момент звернення зареєстровані та фактично проживають у Львівській області (у разі відсутності вищезазначених умов право на отримання допомоги мають інші члени родини).

ВПО допомогу виплачують за місцем перебування на обліку в єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб (в межах Львівської області).

Аби отримати підтримку, необхідно звернутися до органу з питань соціального захисту в територіальній громаді за місцем реєстрації або перебування із відповідною заявою та пакетом документів.

Зазначимо, допомогу надають в межах реалізації комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки.

Програма містить два заходи, які передбачають допомогу на / за встановлення пам’ятного знака:

  • надання одноразової грошової допомоги;
  • нове будівництво пам’ятного знаку встановленого зразка.

Відтак, рідні загиблих захисників та захисниць мають обрати один з варіантів фінансової підтримки.

Схожі новини