На Львівщині родині загиблого на війні прикордонника вручили державну нагороду | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині родині загиблого на війні прикордонника вручили державну нагороду
09 Серпня, 12:51

На Львівщині родині загиблого на війні прикордонника вручили державну нагороду

На Львівщині родині загиблого прикордонника вручили державну нагороду. Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби.

«Відповідно до Указу Президента України за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, старшого солдата Ігоря Весній нагороджено орденом За мужність ІІІ ступеня (посмертно)», – йдеться у повідомленні.

Нагороду вручили доньці прикордонника Марті та дружині Галині Романівні.

Зазначимо, старший солдат Ігор Весній з початку широкомасштабної збройної агресії рф призвався по мобілізації. Проходив службу у Кінологічному навчальному центрі, далі виконував бойове завдання у складі відділення інспекторів прикордонної служби «Станиця Луганська».

Загинув чоловік у важких боях з ворогом поблизу населеного пункту Нове на Київщині 16 квітня минулого року.

Тривалий час тіло захисника не могли забрати. Лише 4 жовтня 2022 року, під час розкопок братських могил, тіло загиблого прикордонника було ідентифіковано.

«Ігор був учасником АТО, а коли 24 лютого 2022 року розпочався наступ російських військ, сказав, що не може бути осторонь, а захищати Україну – то його обов’язок»,- згадує дружина Галина.

Побратими назавжди пам’ятатимуть Ігоря як справжнього патріота своєї Батьківщини, який до останнього подиху залишався вірним військовій присязі та українському народові.

Відео