На Львівщині шахраї представляються податківцями, щоб вимагати кошти від підприємців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині шахраї представляються податківцями, щоб вимагати кошти від підприємців
08 Листопада, 19:16
logo-black

На Львівщині шахраї представляються податківцями, щоб вимагати кошти від підприємців

Шахраї телефонують підприємцям і вимагають гроші, прикидаючись працівниками податкової. Вони обіцяють не перевіряти бізнес в обмін на хабарі. Про це розповіли у Податковій Львівщини.

Як розповіли LMN в ГУ ДПС у Львівській області упродовж серпня-жовтня отримано 16 повідомлень про можливі шахрайські дії невстановлених осіб, які представлялись представниками органів ДПС.

 

 

“У кожному випадку інформовано правоохоронні органи, для вжиття відповідних заходів. Також, з метою упередження та припинення шахрайських дій, інформація про вимагання коштів від імені працівників податкової, розміщена на усіх інформаційних сторінках Головного управління ДПС у Львівській області, власних сторінках громадських організацій (ІГС), на Facebook – сторінці Громадської Ради при Головному правлінні ДПС у Львівській області, медіаресурсах та надіслана на 140 тисяч E-mail адрес платників податків”, – йдеться у повідомленні.

 

Зазначимо, що якщо з вами траплятимуться, чи були такі телефонні дзвінки, не замовчуйте їх, негайно повідомляйте правоохоронні органи для упередження та припинення шахрайських дій.

Вікторія Васильченко 

 

User Image
Вікторія Васильченко
Відео