Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині шукають водіїв для перевезення гуманітарки з Європи
07 Березня, 13:53

На Львівщині шукають водіїв для перевезення гуманітарки з Європи

За минулу добу зі Львівщини відправили близько 1200 тонн гуманітарного вантажу у Київську, Чернігівську, Запорізьку, Миколаївську області, на Донбас. Про це сьогодні, 7 березня, повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

За його словами, зараз виникають деякі труднощі із доставкою вантажів з Європи, адже чоловіки, які зголошуються їх перевозити, переважно призовного віку і не можуть перетинати кордон.

«Водії, які мають від 18 до 60 років, повинні бути мобілізовані, тому перетин кордону для них заборонений. Але існує два легальні моменти, як це можна зробити. По-перше, зареєструватися у системі «Шлях», а, по-друге, звернутися до керівника прикордонної служби щодо можливості таких перевезень», – каже Максим Козицький.

Нагадаємо, що з Львівщини в інші області, де тривають бойові дії, щоденно відправляють тонни гуманітарної допомоги. Половина з цього вантажу надходить з-за кордону. На сьогодні є потреба у водіях, які готові перевозити вантаж з-за кордону на Львівщину і розвозити по Україні, особливо в нічний час. Небайдужих водіїв просять зголошуватись за коротким номером 112, якщо на території інших областей чи з-за кордону – 032 259 60 31.

Схожі новини