Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині шукають волонтерів серед психологів та медиків
01 Березня, 19:56

На Львівщині шукають волонтерів серед психологів та медиків

Українська армія захищає нас в епіцентрі воєнних дій, а ми зобов’язані бути надійним тилом. Зараз Львівщина потребує волонтерів медиків та психологів. Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький у Facebook.

”Люди з інших областей добираються у Львів по кілька діб і ще кілька – змушені чекати на потяг, який перевезе їх через кордон. Матері втрачають молоко через нерви та відсутність сну і не можуть нагодувати немовлят. Наші земляки потребують підтримки! Тому ми почали надавати медико-психологічну допомогу на Головному залізничному вокзалі Львова. За добу волонтерами стали близько сотні фахівців. Приватні клініки скеровують до нас своїх фахівців, ми бачимо і цінуємо цю допомогу! Але потреба у волонтерах залишається доволі великою”, – повідомив очільник адміністрації.

Якщо ви інтерн, лікар, психолог, зголошуйтесь та переходьте за посиланням.

Також Максим Козицький зазначив, що потрібна допомога у прибиранні на вокзалі. Зараз країна перебуває в непростих умовах. Треба на деякий час відкинути усі свої звання та статуси і мобілізувати сили. Перемога вже близько. Кожен і кожна з нас робить у неї свій вклад.

Схожі новини