Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині суд визнав винним директора районної лікарні у службовій недбалості
26 Травня, 13:59

На Львівщині суд визнав винним директора районної лікарні у службовій недбалості

Суд визнав винним колишнього головного лікаря Стрийської районної лікарні у вчиненні службової недбалості, в результаті якої держава понесла збитки у понад 200 тисяч гривень. Про це повідомляють у Львівській обласній прокуратурі.

Як розповіли в прокуратурі, між районною лікарнею та одним з підприємств було укладено договір на поставку рентгенівського діагностичного пересувного апарату вартістю понад 3 млн грн, в тому числі включаючи ПДВ у розмірі 208 тис грн. Однак, відповідно до чинного законодавства України, прийнятого в умовах пандемії коронавірусної хвороби, операції із закупівлі даного апарату були звільнені від оподаткування ПДВ.

«Таким чином, внаслідок службової недбалості головного лікаря з місцевого бюджету на користь підприємства було переплачено 208 тис грн», – йдеться в повідомленні.

Прокуратурі вдалося довести факт недбалості в суді, тож тепер головний лікар має сплатити 51 тисячу гривень штрафу. Окрім цього, прокурори Стрийської окружної прокуратури пред’явили позов про відшкодування завданої шкоди.

Схожі новини