Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині судитимуть депутата за п’яне водіння
22 Січня, 16:15
logo-black

На Львівщині судитимуть депутата за п’яне водіння

На розгляд Старосамбірського районного суду Львівської області поліцейські скерували відразу дві адміністративні справи щодо депутата Старосамбірської міськради від партії «Народний Рух України» Святослава Горбового. В обох випадках йдеться про керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Загалом за останні роки, Святослава Горбового чотири рази затримували п’яним за кермом. Двічі справи доходили до суду і чоловіка визнавали винним у скоєному:

 

  • У 2016 році пана Горбового суд визнав винним за ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення та наклав стягнення у вигляді штрафу в розмірі 3400 гривень. Сам депутат винним себе визнав, у скоєному розкаявся (справа №: 455/765/16-п від 14.06.2016).
  • Через три роки Святослав Горбовий знову опинився в суді за нетверезе водіння. Суд визнав його виним за тією ж статтею і наклав на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 10200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік (справа №: 455/1486/19 від 29.11.2019). Львівська мануфактура новин писала про це раніше. Тоді народний обранець подав апеляцію на рішення суду, але програв.
nru3

 

Та це чоловіка не зупинило, і як свідчать нові справи в суді, він і надалі сідає за кермо напідпитку. Тож зараз у Старосамбірському районному суді зареєстровано дві справи щодо Святослава Горбового: справа №: 455/724/21 від 24.05.2021 (затягується шляхом зміни адвокатів) та справа №: 455/1487/21 від 24.09.2021 (призначено до судового розгляду 25.01.2022 р). В обох випадках фігурує стаття про керування транспортними засобами у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Цікаво, що така поведінка народного обранця жодним чином не впливає на його політичну кар’єру і, вочевидь, не обурює його партійних колег та керівництво партії.  Адже він не лише залишається депутатом Старосамбірської міської ради й провадить активну публічну діяльність, але й був переобраний головою місцевого осередку Народного руху України у грудні минулого року.

Щоправда голова партії «Народний Рух України» Андрій Корнат у коментарі Львівській мануфактурі новин запевнив, що нічого не знає про згадані незаконні дії Святослава Горбового й порадив поговорити про це з місцевими партійними керівниками.

Але й вони не можуть прокоментувати таку поведінку пана Горбового.

«Я не готовий зараз це коментувати. Задзвоніть десь за місяць», – розгублено відповів керівник львівської крайової партійної організації, депутат Львівської обласної ради Сергій Дзядик.

nru
Святослав Горбовий
nru2
Святослав Горбовий 26 грудня 2021 р. у Львівському палаці мистецтв на зборах Крайової ради Руху Львівщини за участі усіх голів первинних організацій.
Схожі новини