На Львівщині судитимуть двох директорів лісгоспів, які незаконно дозволили вирубати дерева | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині судитимуть двох директорів лісгоспів, які незаконно дозволили вирубати дерева
05 Липня, 14:40

На Львівщині судитимуть двох директорів лісгоспів, які незаконно дозволили вирубати дерева

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо двох директорів державних лісових господарств Львівської області. Вони незаконно дозволили вирубки дерев на територіях природно-заповідного фонду Національного природного парку «Бойківщина».

“Посадовці видали дозволи попри те, що на таких землях рубки можуть відбуватися лише після погодження з Міністерством екології та природних ресурсів із дотриманням відповідних лімітів, а також з дозволу Львівської ОДА”, — йдеться у повідомленні.

Відомо, що в ДП «Турківське лісове господарство» незаконно зрубали 465 букових дерев, завдавши збитків державі на понад 2 млн грн.
А в ДП «Боринське лісове господарство» на підставі незаконно виданого лісорубного квитка вирубали 85 ялин та ялиць. Шкода довкіллю тут склала майже 200 тисяч гривень.
“Під час досудового розслідування керівник Боринського господарства повністю відшкодував завдану шкоду.
Також вирішується питання про відшкодування збитків, завданих незаконною рубкою у Турківському господарстві”, — додають в територіальному управлінні ДБР.

Обох директорів обвинувачують у перевищенні службових повноважень (ч. 1, ч. 3 ст. 365 КК України). Обвинувальні акти скеровано до суду.

Відео