На Львівщині судитимуть ексголову сільради та землевпрорядників, які незаконно передали землі на 69 млн грн | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині судитимуть ексголову сільради та землевпрорядників, які незаконно передали землі на 69 млн грн
03 Липня, 13:19

На Львівщині судитимуть ексголову сільради та землевпрорядників, які незаконно передали землі на 69 млн грн

До суду скерували справу проти колишнього голови сільради на Львівщині та двох землевпорядників. Їх звинувачують у незаконній передачі 22 га землі, які належать Національній академії аграрних наук України. Про це повідомили у поліції Львівській області.

Слідчі встановили, що під час розробки землеустрою щодо зміни меж села обвинувачені незаконно збільшили його площу та включили туди землі,  які знаходилися у постійному користуванні інституту.

Згодом вони поділили 22 га землі на менші частині. Крім того, на підставі рішень сільської ради, посадовці незаконно передали земельні ділянки неподалік Львова у приватну власність понад 200 особам.

«Серед «латифундистів» – родичі та близькі учасників оборудки. Внаслідок протиправної діяльності державі завдано понад 69 млн грн збитків. Окрім того, мали намір за такою ж схемою незаконно відчужити ще близько 20 га землі»,  – йдеться у повідомленні.

До слова, у лютому фігурантам справи повідомили про підозру. Обвинувальний акут скерували на розгляд суду.  На земельні ділянки наклали арешт, аби відшкодувати завдані збитки.

Відео