На Львівщині судитимуть колишнього сільського голову, який завдав збитків державі на 2,5 млн грн | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині судитимуть колишнього сільського голову, який завдав збитків державі на 2,5 млн грн
09 Лютого, 15:55

На Львівщині судитимуть колишнього сільського голову, який завдав збитків державі на 2,5 млн грн

До суду скерували справу проти 53-річного колишнього голови одного із сіл на Львівщині за фактом службової недбалості. Внаслідок його дій, державі завдано збитків на 2,5 млн грн. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Встановлено, що 53-річний чоловік, перебуваючи на посаді сільського голови, під час будівництва Народного дому придбав дорогий силовий трансформатор для забезпечення електропостачання будівлі. Опісля, він безкоштовно передав його на баланс та у власність приватної компанії, які займається постачанням електроенергії.

«Проте, для забезпечення електропостачанням вказаного об‘єкту було необхідно лише заключити договір приєднання до електричних мереж постачальника електроенергії», – зазначили у прокуратурі.

Відповідно до висновків фахівців, внаслідок дій обвинуваченого, завдано тяжкі наслідки державі на загальну суму 2,5 млн грн.

Зловмисника судитимуть за фактом службової недбалості, яка спричинила тяжкі наслідки. Йому загрожує позбавленням волі терміном від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років, а також штраф.

Відео