На Львівщині судитимуть мешканку Городка, обвинувачену в шахрайстві | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині судитимуть мешканку Городка, обвинувачену в шахрайстві
11 Жовтня, 19:18

На Львівщині судитимуть мешканку Городка, обвинувачену в шахрайстві

На Львівщині судитимуть жінку, яка видурила 16 тисяч гривень у мешканки Харківської області, повідомили у поліції Львівської області.
Відомо, що у березні 2023 року 23-річна мешканка міста Городок запропонувала потерпілій віком 33 роки роботу зі збирання та подальшої реалізації кулькових ручок.
Як пояснила «роботодавиця», для отримання складових частин ручок потерпіла повинна була переказати їй на банківську картку гроші у сумі 16 тисяч гривень, після чого вона нібито мала переслати «клієнтці» замовлення поштою.
” Гроші мешканка Харківщини переказала, проте посилки так і не дочекалась. Зрозумівши, що стала жертвою шахрайства, вона звернулась по допомогу у поліцію. Зловмисниця ж, отримавши грошовий переказ, витратила кошти потерпілої на власні потреби”, — розповідають правоохоронці.
Досудове розслідування завершене. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду.
Шахрайці загрожує штраф від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двохсот до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.
Відео