На Львівщині судитимуть підрядника, який облаштував веломаршрути лише на папері – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині судитимуть підрядника, який облаштував веломаршрути лише на папері
05 Вересня, 16:22

На Львівщині судитимуть підрядника, який облаштував веломаршрути лише на папері

Працівники підприємства, які мали облаштувати туристичну інфраструктуру, надали підроблені документи про роботи, які не виконали. За це їм перерахували 800 тисяч грн. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

У 2021 році Львівська ОВА уклала договір з приватним підприємством на будівництво туристичної інфраструктури на території  маршруту «ВелоБескиди».

«Згідно умов договору компанія мала облаштувати велосипедні та пішохідно-трекінгові маршрути, спортивні велотраси та оглядову вежу. В подальшому, з метою заволодіння бюджетними коштами підрядник надав підроблені акти виконаних робіт та довідки про їх вартість. В останніх були зазначені роботи, які в повному обсязі не були виконані», — йдеться у повідомленні.

Відповідальним за організацію робіт на об’єкті був головний інженер товариства.

Тепер директору та головному інженеру товариства інкримінують заволодіння бюджетними коштами та службове підроблення за змовою групою осіб.

В межах кримінального провадження скеровано до суду позов про стягнення з обвинувачених завданої шкоди. Також накладено арешти на їх майно.

Цікаво лише, як посадовці переказали гроші не перевіривши якість виконаних робіт.

 

Відео