На Львівщині судитимуть шахраїв, які продавали підробки замість оригінальних навушників – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині судитимуть шахраїв, які продавали підробки замість оригінальних навушників
14 Червня, 17:03

На Львівщині судитимуть шахраїв, які продавали підробки замість оригінальних навушників

До суду скерували справу щодо трьох учасників злочинної групи. Їх звинувачують у численних шахрайствах. Зокрема, зловмисники продавали підроблені навушники під виглядом оригінальних.

Про це розповіли у поліції Львівської області.

Слідчі встановили, що до злочинної групи входило троє осіб.  Організатором був 22-річний мешканець Миколаївської області. Крім того, було ще двоє співучасників: 21-річний житель Миколаївщини та 20-річна киянка.  Усі вони тимчасово мешкали у Винниках.

«Зловмисники організували у мережі Інтернет майданчики для продажу нібито оригінальної продукції, зокрема навушників, однієї з провідних світових компаній-виробників телекомунікаційного обладнання. Проте, під видом оригінального товару вони продавали громадянам неякісні підробки за привабливими цінами, після чого припиняли спілкування з «клієнтами», а отримані у такий спосіб кошти привласнювали», – йдеться  у повідомленні.

8-47
6-67

Усі учасники злочинної групи мали чітко розподілені ролі. Водночас, «зароблені» гроші організатор ділив в залежності від виконаної роботи. Правоохоронці задокументували дев’ять випадків незаконної діяльності шахраїв.

Обвинувальний акт скерували на розгляд суду. Зловмисникам загрожує позбавлення волі від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Відео