Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині у потязі затримали диверсанта
02 Березня, 10:53

На Львівщині у потязі затримали диверсанта

На Львівщині пасажири потяга разом із залізничниками затримали диверсанта, який почав агітувати за «рускій мир». Про це повідомили у Telegram Укрзалізниці.

За їхніми словами, диверсанта викрили через спробу почати агітацію за «русский мир» та проти «бандерівців». Чоловік, не орієнтуючись, робив це на Львівщині. Пасажира затримали та передали правоохоронцям у Дубно.

В «Укрзалізниці» запевнили, що від початку воєнного стану вони дотримуються пріоритету безпеки пасажирів, зокрема безпеки інформаційної. Також вони закликають пасажирів  повідомляти провідників про всіх підозрілих осіб.

«Всі пасажири УЗ знають, наскільки уважними до проблем людей є провідники. Якщо в купе хтось відкриває зіпсовану консерву, провідник обов’язково допоможе її знешкодити та викинути. З диверсійною консервою сталося те саме, адже в наших провідників залізні нерви. Будь ласка, якщо в потягах ви бачите подозрілу поведінку людей – звертайтесь до провідників поїзда. Вони знають, що робити і з консервами, і з диверсантами», – йдеться в повідомленні.

Схожі новини