На Львівщині у схованці знайшли чоловіків, які хотіли незаконно проїхати через кордон | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині у схованці знайшли чоловіків, які хотіли незаконно проїхати через кордон
26 Жовтня, 12:36

На Львівщині у схованці знайшли чоловіків, які хотіли незаконно проїхати через кордон

У пункті пропуску «Шегині», що на Львівщині, під час перевірки мікроавтобуса знайшли двох чоловіків призовного віку — 20-ти та 38-ми років, які хотіли втекти з України. Про це повідомили у пресслужбі Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Для переховування чоловіків була збудована рухома перегородка між пасажирським та вантажним відсіками мікроавтобуса.

«За задумом водія, він мав спочатку представити для огляду один відсік, закрити двері, подати умовний стук, а потім відкрити двері іншого відсіку. В цей час, пасажири, які переховувалися за задніми пасажирськими сидіннями, мали перебратися у вантажну секцію. Але пильні прикордонники запідозрили обман», – повідомили у прикордонників.

Після цього водій довго ходив довкола мікроавтобуса, ігноруючи вимоги відкрити двері.

«Під час огляду транспортного засобу водій поводив себе знервовано, перешкоджав огляду транспортного засобу, імітуючи блокування дверей. Водій постукував неодноразово по транспортному засобу, подаючи знаки правопорушникам для того, щоб вони перейшли з пасажирського відділення в багажне», – каже Вікторія Бондарчук – начальниця відділення інспекторів прикордонної служби «Шегині».

Пасажирів мікроавтобуса все ж змусили вилізти зі схованки. Як з’ясувалося, перевізник погодився доставити їх за межі України, за 5 тисяч доларів США з кожного.

За спробу незаконного перетинання кордону прикордонники оформили на двох пасажирів документи адмінпровадження за ст. 204 КУпАП.

Відео