Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині уп’ятеро зменшать кількість блокпостів
10 Березня, 13:29

На Львівщині уп’ятеро зменшать кількість блокпостів

Від початку повномасштабного наступу Росії на Львівщині встановлено 544 блокпости. Більшість із них зведені самовільно і скоріше перешкоджають руху екстрених служб та гуманітарних вантажів, ніж допомагають у чомусь. Про це сьогодні повідомив голова Львівської військової адміністрації Максим Козицький.

«Наша область є далеко в тилу, тому ми маємо якісно та швидко доставляти необхідні харчі, ліки, речі першої необхідності та амуніцію українцям та воїнам у регіонах, де триває активна боротьба з загарбником. А також нам потрібно повністю відновити логістику для доставки продуктів у крамниці та інші транспортні потреби підприємців і звичайних людей», – заявив він.

Саме тому найближчим часом кількість блокпостів зменшать до 100, ще якусь кількість із них перетворять у спостережні.

Додамо, що фахівці Академії сухопутних військ та військові експерти розробили необхідну систему блокпостів у Львові та області. Чергують на них спільно Національна поліція, СБУ, тероборона та Нацгвардія. Адже ці люди, за законом, можуть здійснювати перевірку документів та авто, за потреби, на відміну від різних добровольчих формувань громад. які такого дозволу наразі не мають.

Схожі новини