Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Львівщині вакцинуватимуть від папіломавірусу
20 Січня, 15:25

На Львівщині вакцинуватимуть від папіломавірусу

До Всесвітнього тижня обізнаності про рак шийки матки Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр запрошує дівчат зробити безкоштовне щеплення проти папіломавірусу. Повідомляється, що найефективнішою є вакцинація у віці до 15 років.

«Для того, щоб вакцинуватись, необхідно звернутись у реєстратуру медичного центру для запису на огляд лікаря-педіатра чи лікаря-імунолога. Зробити це можна за телефонами: (032) 270 22 07, (063) 189 70 50, (097) 150 70 53», – йдеться у повідомленні Центру.

Отримати щеплення можна у призначений час у дитячому медичному центрі за адресою: м. Львів, вул. Дністерська, 27.

Додамо, найчастіше рак шийки матки зустрічається у жінок після 30 років. Захворювання виникає внаслідок мутації епітеліальних клітин шийки матки. Одним з основним фактором захворювання є зараження вірусом папіломи людини (ВПЛ). Власне, у більшості випадків саме цей вірус є причиною розвитку раку.

Виявити хворобу на ранній стадії можна за допомогою регулярного проходження скринінгових тестів із використанням ПАП-тесту та виявлення ДНК вірусу папіломи людини. Найбільш ефективним захистом від раку шийки матки є вакцинація проти папіломавірусу та скринінг на виявлення наявності вірусу в організмі.

Схожі новини