На Львівщині від лептоспірозу померла 73-річна жінка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині від лептоспірозу померла 73-річна жінка
08 Грудня, 18:15

На Львівщині від лептоспірозу померла 73-річна жінка

На Львівщині від лептоспірозу померла 73-річна пенсіонерка. Ймовірною причиною захворювання був контакт з гризунами. Кіт захворілої ловив мишей і приносив до помешкання. Про це повідомили у Львівському обласному центрі контролю і профілактики хвороб.
“Захворювання у жінки розпочалось з підвищення температури тіла до 38-40ºС, головного болю, блювоти, на другий день хвороби з’явився виражений біль в литкових та інших м’язах тіла, що є характерною ознакою лептоспірозу, жовтяниця, а також зменшилась кількість сечі”, – йдеться у повідомленні.
Зазначимо, що лептоспіроз – це небезпечна зоонозна(спільна для тварин та людей) інфекційна хвороба, спричинена збудником-бактерією Leptospira.Без лікування лептоспіроз може призвести до ураження нирок, печінки, менінгіту (запалення оболонок головного і спинного мозку) та смерті. Основною причиною важкого перебігу лептоспірозу та випадків смерті від даного захворювання є пізнє звернення за медичною допомогою.
Нагадаємо, що від початку року це вже другий випадок смерті від лептоспірозу на Львівщині – в серпні помер 30-річний чоловік.
Відео