За останню добу на Львівщині методом ПРЛ-тестування ще у 312 осіб підтвердили наявність коронавірусної інфекції. Загальна кількість людей, які захворіли від початку пандемії на Covid-19 у нашому регіоні, становить вже – 65 289. На жаль, 15 інфікованих подолати недугу не змогли, загалом ця цифра виросла вже до 1892 осіб, тих, кого не змогли врятувати лікарі. 720 людей за добу одужало, від початку пандемії – 50 801 хворий.
Ось де виявили нових інфікованих:
За добу 11 січня в Україні COVID-19 діагностували 5 116 особам. Вилікувались від небезпечної недуги – 15 951 хворий, 184 недужих померло, – повідомив міністр Степанов на своїй сторінці у Фейсбук.
За останні 24 години до лікарень госпіталізували 1 092 хворих.
Найбільше підтверджених випадків за останню добу зареєстрували в м. Київ (898), Полтавській (520), Запорізькій (463), Одеській (315) та Львівській (312) областях.
Серед нових хворих – 131 дитина та 309 медпрацівників.
Нагадаємо, з 8 січня в Україні почався локдаун або “карантин зимових канікул”. Триватиме він до 24 січня включно. Його запровадили саме в цей період і на 16 днів, оскільки так він співпаде із завершенням інкубаційного періоду Covid-19 у людей, що заразилися протягом новорічних свят.
Найближчим часом наші менеджери дадуть відповідь