На Львівщині відбудеться турнір з шахів за участю міжнародних гросмейстерів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині відбудеться турнір з шахів за участю міжнародних гросмейстерів
28 Березня, 11:25

На Львівщині відбудеться турнір з шахів за участю міжнародних гросмейстерів

Такий турнір відбуватиметься вдруге та проведуть його підтримку Сил оборони України. Про це повідомляє Львівська ОВА.

Участь у змаганнях візьмуть понад 70 учасників. Серед них: військовослужбовці, захисники і захисниці, ветерани, медики, прикордонники, діти, курсанти Національної академії сухопутних військ України, представники Національної гвардії, Національної поліції, рятувальники, а також поранені військові, які проходять реабілітацію у Superhumans.

Гра відбудеться у четвер, 4 квітня, о 12:00 годині, у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). Для участі необхідно зареєструватися. 

 

“Цей захід є унікальним поєднанням спортивної майстерності та патріотизму. Запрошуємо всіх поціновувачів шахової гри, учнів шахових шкіл, львівʼян стати частиною цієї благородної гри і навіть пограти з легендами! У такий спосіб ми хочемо обʼєднати представників різних галузей та підтримати наші сили оборони”, – зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА Юрій Горун.

Всі зібрані кошти організатори передадуть волонтерській організації «Львівський лицар», яка постачає на фронт інноваційні технічні засоби для захисників і захисниць.

«Ваша присутність та участь стануть не лише захопливим спортивним дозвіллям, а й благородним внеском у перемогу української армії. Адже захід відбувається з метою збору коштів для волонтерської організації «Львівський лицар», яка постачає на фронт інноваційні технічні засоби для наших захисників і захисниць. Жодної копійки з бюджету на організацію шахового сеансу не буде витрачено, адже ініціатива повністю ґрунтується на волонтерських зусиллях. Приєднуйтесь до спортивної події та робіть свій внесок у перемогу ЗСУ!» – повідомив керівник ГО «ФОРПОСТ ЛЬВІВ», співорганізатор Олег Радик.

Відео