На Львівщині відбувся щорічний обласний турнір юних істориків імені Богдана Сольчаника | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині відбувся щорічний обласний турнір юних істориків імені Богдана Сольчаника
11 Квітня, 17:58

На Львівщині відбувся щорічний обласний турнір юних істориків імені Богдана Сольчаника

В інтелектуальних змаганнях взяли участь 26 учнівських команд із різних куточків Львівщини. Про це повідомляють у Львівській ОВА.

Турнір носить ім’я Богдана Сольчаника – Героя України, Героя Небесної Сотні, історика, соціолога, громадського діяча і поета, випускника історичного факультету Львівського університету, активного учасника і переможця олімпіад і турнірів юних істориків.

В інтелектуальних змаганнях взяли участь 26 учнівських команд із різних куточків Львівщини – до півтори сотні учнів та учениць старших класів. У складі журі працювали викладачі, аспіранти та студенти історичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка.⠀

“Звитягу у напруженому фіналі здобула команда «Миколаївські копачі» (м. Миколаїв), яка випередила за очками команди Белза та Львівської академічної гімназії («Академіки»). Щиро вітаємо переможців та всіх учасників змагання й бажаємо нових перемог, які неодмінно наблизять нашу головну перемогу – перемогу над російським агресором», – зазначають у департаменті освіти і науки Львівської ОВА.

Відео