На Львівщині відкриють клініку з протезування та реконструкції понівечених частин тіла | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині відкриють клініку з протезування та реконструкції понівечених частин тіла
17 Серпня, 16:12

На Львівщині відкриють клініку з протезування та реконструкції понівечених частин тіла

Перша леді України Олена Зеленська приєдналася до команди проекту Superhumans – спеціалізованої клініки з протезування та реконструкції. Заклад найближчим часом створять на Львівщині, про це повідомила Зеленська у телеграмі.

Клініка Superhumans фокусуватиметься на протезуванні дорослих і дітей, хірургічних операціях з реконструкції та відновлення понівечених частин тіла або голови, а також лікуванні посттравматичного стресового розладу.

Клініка буде розрахована на 100 ліжок, матиме дві операційні, лабораторію з виготовлення протезів та фізіотерапевтичне відділення.

«Усе це для поранених унаслідок російських обстрілів українців зараз роблять у США завдяки нашому спільному проєкту з посольством України у США та Ukraine House. Але скоро повернути всі відібрані агресором можливості можна буде не виїжджаючи з України. Незабаром наші лікарі зможуть робити те саме на Батьківщині. На Львівщині створюють клініку Superhumans, щоб  люди відчули, що вони – справжні супергерої, яких випробування зроблять лише сильнішими», — зазначила Зеленська.

Вона підкреслила, що дуже важливо навчитися надавати таким постраждалим допомогу саме вдома, і Україна має стати найкомфортнішою, людиноцентричною країною, де ні для кого немає перепон, де всі громадяни – суперлюди із суперможливостями.

До роботи в центрі Superhumans залучать найкращих медичних фахівців зі США та ЄС. Загалом тут працюватиме понад 100 лікарів.

Як заявила Зеленська, Superhumans започатковано з ініціативи Андрія Ставніцера, українського бізнесмена. Ще один засновник проекту – Філіп Грушко, член наглядової ради TIS та координатор інвестиційних угод на українському ринку. СЕО стане Ольга Руднєва, колишній багаторічний керівник Благодійного фонду «АнтиСНІД» в Україні.

Відео