На Львівщині відкрили корпус школи, який будували 8 років | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині відкрили корпус школи, який будували 8 років
01 Вересня, 12:50

На Львівщині відкрили корпус школи, який будували 8 років

Сьогодні, 1 вересня, у селі Кротошин Давидівської громади на Львівщині відкрили новозбудований корпус ліцею, будівництво якого розпочали ще в 2016 році. Як повідомили у пресслужбі ЛОВА, нова будівля розрахована на 220 учнів.

«За останні 5 років чисельність населення села зросла удвічі, тож постала нагальна потреба створити більшу кількість учнівських місць та комфортні умови навчання для них», — йдеться у повідомленні.

Приміщення старих корпусів Кротошинського ліцею було споруджено ще у 1853 та 1970 роках та у них був відсутній навіть спортивний зал.

На будівництво нового корпусу загалом скерували понад 35,3 млн грн бюджетних коштів. Зокрема 10 млн грн – з обласного бюджету та понад 13 млн грн – з бюджету громади, ще 12 млн грн взяли з Державному фонду регіонального розвитку.

За ці кошти збудували двоповерхову будівлю з 6-ма навчальними класами, комп’ютерним класом, кабінетом захисту України та кабінетом трудового навчання. Також облаштували спортивний зал і бібліотеку, будівлю котельні, закупили сучасне обладнання та техніку, встановили пожежну сигналізацію і систему відеонагляду, провели благоустрій території.

Відео