На Львівщині відкрили притулок для жінок, які постраждали від домашнього насильства | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині відкрили притулок для жінок, які постраждали від домашнього насильства
05 Січня, 17:51

На Львівщині відкрили притулок для жінок, які постраждали від домашнього насильства

Сьогодні, 5 січня, у Глинянській громаді відкрили притулок «Покрови Пресвятої Богородиці» для осіб, які постраждали від домашнього насильства та протиправної діяльності торгівлею людьми. Тут одночасно у семи облаштованих кімнатах зможуть тимчасово проживати до 22 людей.

Прихисток створили на базі відреконструйованої  одноповерхової будівлі, де раніше була поліклініка. Профінансувала роботи з реконструкції та облаштування притулку американська письменниця, філантропка, телеведуча та  бізнесменка  Мітці Пердью. Вартість робіт – 8,6 млн грн.

«Дуже важливо, що жінки можуть звернутись по допомогу, і знатимуть, що вони не залишились наодинці зі своєю бідою. Притулок – це місце насамперед безпеки, затишку та комфорту. Ми завжди наголошуємо, що важливо не замовчувати проблему, а звертатись по допомогу якомога швидше», – зазначила завідувачка притулку Галина Ганачівська.   

У прихистку жінка може перебувати до 3 місяців. З нею працюватиме фахівець із соціальної роботи, а також психолог та юрист при потребі. Завдання – вивести особу чи сім’ю із кризової ситуації, в якій вона опинилася.

В приміщенні є ліжечка для немовлят, а також кімната, облаштована згідно з інклюзивними вимогами.

 

Відео