На Львівщині відновили сполучення Львів – Трускавець – Східниця тимчасовим мостом | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
На Львівщині відновили сполучення Львів – Трускавець – Східниця тимчасовим мостом
26 Квітня, 19:56

На Львівщині відновили сполучення Львів – Трускавець – Східниця тимчасовим мостом

Неподалік села Раневичі, Дрогобицького району, змонтовали металеву переправу через дорогу Т-14-02 Східниця – Пісочна. Про це повідомили у Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури України.

Відтак, тимчасовий міст дозволить відновити рух вантажного і легкового транспорту через річку Солониця в об’їзд Дрогобича. До того ж, суттєво скоротить час на добирання зі Львова до Трускавця та Східниці.

Зазначається, що на початку цього року обвалилася одна з балок старого мосту через річку Солониця. Споруда була аварійною, її збудували ще у 1964 році.

«Щоб якомога швидше відновити пряме сполучення, Агентство відновлення вирішило встановити біля аварійної споруди одну з легкозбірних тимчасових переправ, переданих Адміністрацією державних матеріальних резервів Чеської Республіки»,  – йдеться у повідомленні

Кілька днів знадобилось на те, аби змонтувати металевий 27-метровий міст поруч з аварійним. Також збудували підходи обабіч переправи.

Попередньо, відкриття проїзду планується у травні. Рух переправою здійснюватиметься у реверсному режимі. З обидвох сторін тимчасового мосту заплановано встановлення світлофорів.

Відео